KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16406116
nr 1640 6116
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Landskap, monogramsignerad, daterad -56. Akvarell, bildmått: 12x16,5, yttermått inklusive ram: 23x29 cm
Utrop:
1.200 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:51:21
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström